Work

NETAŞ AR-GE, İş ve Staj Başvuruları için geliyor

Netaş ülkemiz için çok değerli bir Ar-Ge şirket oluşumuna sahip. Teknolojide öncü olabilecek güncel problemlerle ilgili proje konularında çalışıyorlar. 22 Nisan 2015 Çarşamba günü 12:00-12:30 zaman aralığında Derslik 3 te sizlerle buluşuyor olacak. Amaç; staj ve bitirme projelerini konuşmak, işe alımlar ve grupta kariyer olanakları ile ilgili bilgilendirmeleri yapmak. Son sınıfta okuyan öğrencilerimizin iş başvurularını alıyor olmak. Staj ve iş…read more →

Vestel – İşe Alımlar ve Stajlar için Buluşma

3. ve 4. sınıf öğrencilerimizin Dikkatine, 25.3.2015 Çarşamba saat 12:00-13:00 Derslik 3 te, yarı zamanlı, tam zamanlı işe alımlar ve staj ile ilgili bilgilendirme yapılacak ve başvurular alınacaktır.

AVANDEL Firması İle Tanışma ve İşe Alım Süreci

Avandel firması 12 Mart 2015 Perşembe günü, derslik 4 te 13:30-14:30 zaman aralığında; şirket tanıtımı, kariyer olanakları ve işe alım süreci ile ilgili bilgilendirme yapmak için geliyor. Ceng416 dersi dışında bir kariyer etkinliğidir. Tüm son sınıf ve ilgi duyan 3. sınıf öğrencilerimiz davetlidir. (Firma staj kontenjanlarının dolu olduğunu bildirmiştir.)

4. ve 3. Sınıf Öğrencilerimizin Dikkatine: TeknoGirişim Sermaye Desteği

TEKNOGİRİŞİM SERMAYESİ DESTEK PROGRAMI BAŞVURU DOKÜMANI HAZIRLAMA EĞİTİMİ BAŞLIYOR Teknoparkizmir Kuluçka Merkezi’inde 13 – 17 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan eğitim ücretsiz olup, kayıt için https://docs.google.com/forms/d/19Y9aT_ILrEtzvH_okvk-Vs8yZ8hwG22i20P94Lt43WI/viewform linkindeki formun doldurulması gerekmektedir.

Yarı zamanlı iş ilanı

  Firmamız 28 yıldır endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi ve ihracatı yapan bir kuruluştur.  Web sitemizin dizaynı ve içerik çalışmaları konusunda bize yardımcı olabilecek, part-time çalışmak üzere öğrenci iş arkadaşları arıyoruz.  Çalışma arkadaşımız gerekli durumlarda evden iş takibini yapabilir ve ders durumuna gore ofisimizde de çalışabilir.  Başarılı bir çalışma dönemi geçirirsek ilerleyen zamanlarda mezuniyetinden sonra da çalışmaya devam edebiliriz.  Bu konuda…read more →